Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Ukončením činnosti předchozího výrobce oken, dveří a rolet byly logicky vytvořeny podmínky pro vznik nové firmy, která z části převzala výrobní program a také část zákaznické databáze. Vedení firmy WILUX již od prvopočátku prosazovalo záměr navázat na výrobu hliníkových domovních dveří, oken, stěn a menších fasádních prvků, vyráběných zde v Děčíně původním výrobcem. Proto ve výrobním programu zůstal zachován původní a osvědčený dveřní systém WICSTYLE 84 vč. výrobní technologie dodavatele systému, firmy Wicona a včetně báze dodavatelů.

Vedení firmy se rozhodlo odkoupit také výrobní vybavení předchozího výrobce. Do výroby angažovalo pouze zkušené a zaškolené pracovníky s mnohaletou praxí v oboru. Tím opadla rizika spojená s rozjezdem výroby. Na základě vyhodnocení aktuální situace na trhu bylo dále rozhodnuto rozšířit výrobní program o další dveřní a okenní systém s konstrukční hloubkou 60 a hlavně 70 mm.

Nyní se firma soustředí na prohlubující se spolupráci se zákazníky, vede jednání jak s dodavateli, tak se systémovými dodavateli.Vedení firmy se rozhodlo odkoupit také výrobní vybavení předchozího výrobce. Do výroby angažovalo pouze zkušené a zaškolené pracovníky s mnohaletou praxí v oboru. Tím opadla rizika spojená s rozjezdem výroby. Na základě vyhodnocení aktuální situace na trhu bylo dále rozhodnuto rozšířit výrobní program o další dveřní a okenní systém s konstrukční hloubkou 60 a hlavně 70 mm.

Nyní se firma soustředí na prohlubující se spolupráci se zákazníky, vede jednání jak s dodavateli, tak se systémovými dodavateli.

30 let zkušeností

Původní a praxí ověřené technologické postupy, dlouholeté zkušenosti a stabilní kolektiv kvalifikovaných spolupracovníků.

Česká výroba

Kvalitní výrobky s velmi příjemným poměrem mezi užitnými vlastnostmi a cenou.

Záruka

Záruční podmínky jsou jasné a jednoznačné, záruka jako taková je dosažitelná a jednoduše realizovatelná.

Montáž

Firma Wilux poskytuje svým zákazníkům rozsáhlé servisní a poradenské služby včetně případných oprav.

Máte zájem o produkty od Wiluxu?

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my vám zdarma nacením, kolik by to všechno stálo.

Nezávazná poptávka